VIP Community


ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru 2z562hzovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru 30mafjd
ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru 15gxds3

VIP Community


ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru 2z562hzovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru 30mafjd
ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru 15gxds3




 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

=V.I.P= | Alfa Public IP: 85.25.152.73:2702 =V.I.P= | DeathMatch IP: 188.138.84.62:27479 =V.I.P= | Clan War IP: 85.25.152.73:27068
 

 ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru

Go down 
4 posters
AutorPoruka
superkito




Broj postova : 4
Pridruzio se : 2011-08-24

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Empty
KomentarNaslov komentara: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 5:59 pm

molim te wallker oprosti so sam ti opsovo nije fer so si mi spuco cenzu trebo si me gag ja sam superkito i molim te me uncenzure jel majkemi iznerviran sam 7 mi je cenzura :::::::::::::::::::::::Sad(((((((((((((((((((((((((((((
Na vrh Go down
amarvitaa




Broj postova : 4
Pridruzio se : 2011-08-21

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 6:36 pm

HAHAHAHHAHAHHA omg reinstaliraj cs!
Na vrh Go down
=V.I.P= | walker^
Head Admin
=V.I.P= | walker^


Broj postova : 26
Pridruzio se : 2011-07-22

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 6:59 pm

Mnogo si me iznervirao samo da znas al Ok prihvacam izvinjenje i dobices uncenure Wink
Na vrh Go down
superkito




Broj postova : 4
Pridruzio se : 2011-08-24

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 8:19 pm

=V.I.P= | walker^ (citat):
Mnogo si me iznervirao samo da znas al Ok prihvacam izvinjenje i dobices uncenure Wink
hvala
Na vrh Go down
=V.I.P= | Caj6ep

=V.I.P= | Caj6ep


Broj postova : 137
Pridruzio se : 2011-02-22
Godine : 31
Lokacija : Banja Luka

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Icon_minitimeWed Aug 24, 2011 8:35 pm

dobicete vi obadva cenzure zbg nepravilnih postova !
Na vrh Go down
Sponsored content





ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zahtjev za objašnjenjem i unban-om
» Zelite unban? Napisite zahtjev!
» Nije zdravo previše fejzbučiti
» Unban Uros VSCZ
» Walter trazi Unban!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
VIP Community :: =V.I.P= | Hall Of Shame :: Ban / Unban Zahtjevi :: Zahtjevi za Unban-
Idi na:  
VIP Community | Copyright © 2011 | Designed by Caj6ep & Lo0d^pRO
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions