VIP Community


Moj prijedlog 2z562hzMoj prijedlog 30mafjd
Moj prijedlog 15gxds3

VIP Community


Moj prijedlog 2z562hzMoj prijedlog 30mafjd
Moj prijedlog 15gxds3




 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

=V.I.P= | Alfa Public IP: 85.25.152.73:2702 =V.I.P= | DeathMatch IP: 188.138.84.62:27479 =V.I.P= | Clan War IP: 85.25.152.73:27068
 

 Moj prijedlog

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Adel

Adel


Broj postova : 18
Pridruzio se : 2011-08-15

Moj prijedlog Empty
KomentarNaslov komentara: Moj prijedlog   Moj prijedlog Icon_minitimeMon Aug 15, 2011 2:47 pm

Evo ovako ja mislim da treba da stavite josh dosta toga na forum
Da napravite kategoriju -COUNTER STRIKE-
I u tu kategoriju da idu sledece teme:
-CS Downloads & Tutorials
-Counter Strike Demos & Frag Movies
-Proffesional Configs
-Screenshots



I onda treba kolko ja znam i svaki forum ima ostalo to su teme sto se nevezu sa nicim .
Onda trebate negdje smjestiti temu VASI RADOVI
____________
Da mi pokazemo kakvi smo majstori sa PHOTOSHOPOM I sa pravljenjem FRAGOVA.
Onda stavite BAZU ZNANJA u kojoj bi mogu da otvaramo teme o problemima i plugunima.

Vidim da ste dobri sa PHOTOSHOPOM zato bi mogli da napravite poene na forumu 1 post 1 poen 1 tema 5 poena ili sami odlucite vrijednost post i teme i npr ko skupi 50 poena moze zatraziti neki PHOTOSHOP rad.

To je to od mene izgled foruma je za 10/10 ali napravite ove podforume da nisu bas vaki malo je poruzno za izgled smaknite ih da su svi isto odaljeni i JA BIH VAM MOGO URADITI CS 1.6 BY VIP COMMUNITY jer ovaj nije bog zna sta nemojte se ljutiti :
Ako mene pitate ovo je potpun izgled foruma: http://www.brijesnica-cs.com/forum/ probajte se malo ugledat da bih vidjeli puni sadrzaj tog foruma morate se REGISTROVATI nanjih ali ni ovo nije lose . Jer je ovo free forum Very Happy
Pozdrav!
__________________________________________________________________________________________________
EDIT: I zaboravih josh dodat chat dole na kraju foruma dodajte chat polje ako neznate kako javite mi ja znam jer imam puno iskusta sa forumima .Ili mi dajte PANEL OD foruma znaci od vlasnika ovog foruma pw i nick preko poruke mi postaljite ako neznate i kad napravim slobodno promjenite sifu msm ako hocete.
__________________________________________________________________________________________________
Na vrh Go down
=V.I.P= | Caj6ep

=V.I.P= | Caj6ep


Broj postova : 137
Pridruzio se : 2011-02-22
Godine : 31
Lokacija : Banja Luka

Moj prijedlog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj prijedlog   Moj prijedlog Icon_minitimeMon Aug 15, 2011 3:31 pm

Hvala na pedlozima Smile Razmotricemo sve i mozda nesto i prihvatiti Smile
Na vrh Go down
Adel

Adel


Broj postova : 18
Pridruzio se : 2011-08-15

Moj prijedlog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj prijedlog   Moj prijedlog Icon_minitimeMon Aug 15, 2011 5:53 pm

=V.I.P= | Caj6ep (citat):
Hvala na pedlozima Smile Razmotricemo sve i mozda nesto i prihvatiti Smile
Bilo bih fino bio bih mnogo aktivniji na forumu kad bih prihvatili parem poneki moj prijedlog jer vako nemam sta da radim na forumu jedino da mu se divim Very Happy
Na vrh Go down
=V.I.P= | LO0d^^pR0
Head Admin
=V.I.P= | LO0d^^pR0


Broj postova : 134
Pridruzio se : 2011-02-22
Godine : 31
Lokacija : Banja Luka

Moj prijedlog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj prijedlog   Moj prijedlog Icon_minitimeTue Aug 16, 2011 2:05 pm

Predlozi nisu losi Smile mozda i usvojimo neki Smile pozz
Na vrh Go down
http://www.vip-cs.org
Sponsored content





Moj prijedlog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moj prijedlog   Moj prijedlog Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Moj prijedlog
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
VIP Community :: =V.I.P= | Razne teme :: Ideje i Predlozi-
Idi na:  
VIP Community | Copyright © 2011 | Designed by Caj6ep & Lo0d^pRO
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions