VIP Community

HomeCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

=V.I.P= | Alfa Public IP: 85.25.152.73:2702 =V.I.P= | DeathMatch IP: 188.138.84.62:27479 =V.I.P= | Clan War IP: 85.25.152.73:27068
Share | 

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
superkito

Broj postova : 4
Pridruzio se : 2011-08-24

KomentarNaslov komentara: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   Wed Aug 24, 2011 5:59 pm

molim te wallker oprosti so sam ti opsovo nije fer so si mi spuco cenzu trebo si me gag ja sam superkito i molim te me uncenzure jel majkemi iznerviran sam 7 mi je cenzura :::::::::::::::::::::::Sad(((((((((((((((((((((((((((((
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
amarvitaa

Pridruzio se : 2011-08-21

KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   Wed Aug 24, 2011 6:36 pm

HAHAHAHHAHAHHA omg reinstaliraj cs!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
=V.I.P= | walker^
Head Admin

Broj postova : 26
Pridruzio se : 2011-07-22

KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   Wed Aug 24, 2011 6:59 pm

Mnogo si me iznervirao samo da znas al Ok prihvacam izvinjenje i dobices uncenure Wink
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
superkito

Pridruzio se : 2011-08-24

KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   Wed Aug 24, 2011 8:19 pm

=V.I.P= | walker^ (citat):
Mnogo si me iznervirao samo da znas al Ok prihvacam izvinjenje i dobices uncenure Wink
hvala
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
=V.I.P= | Caj6ep

Broj postova : 137
Pridruzio se : 2011-02-22
Godine : 24

KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   Wed Aug 24, 2011 8:35 pm

dobicete vi obadva cenzure zbg nepravilnih postova !
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru   

Na vrh Go down

ovo nije zahtjev za unban ovo je zahtjrv za uncenzuru
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Nije fico,al je u duhu tog vremena,Yugo 1.6 SOHC :)